C- דורות מתעמלים

שם החוגמרצה/יםמיקוםמועדים
התעמלות בשיטת פאולה ב
צפורה בן צבי
יום א' 10:50-11:50
לטופס הרשמה


שם החוגמרצה/יםמיקוםמועדים
מודעות גופנית-על מזרונים
קוקי דגן
יום ב' 10:40-11:25
לטופס הרשמה


שם החוגמרצה/יםמיקוםמועדים
מודעות גופנית-על מזרונים
קוקי דגן
יום ב' 11:30-12:15
לטופס הרשמה


שם החוגמרצה/יםמיקוםמועדים
התעמלות בריאותית 2
ענת מונדר- פיזיוטרפיסטית
יום ג' 10:40-11:25
לטופס הרשמה


שם החוגמרצה/יםמיקוםמועדים
התעמלות בריאותית 3
ענת מונדר- פיזיוטרפיסטית
יום ג' 11:30-12:15
לטופס הרשמה


שם החוגמרצה/יםמיקוםמועדים
פילאטיס 2
רוית זוהר לנאל
יום ד' 10:00-10:45
לטופס הרשמה


שם החוגמרצה/יםמיקוםמועדים
הליכה נורדית מתקדמים 2
חיותה עזגד.
נירית כוכבי- רכזת פעילות גופנית ב"דורות בגלבוע"
יום ג' 08:00-09:00
לטופס הרשמה


שם החוגמרצה/יםמיקוםמועדים
הליכה נורדית מתחילים 3
חיותה עזגד.
יום ג' 09:15-10:15
לטופס הרשמה


שם החוגמרצה/יםמיקוםמועדים
הליכה נורדית מתקדמים 1
חיותה עזגד.
נירית כוכבי- רכזת פעילות גופנית ב"דורות בגלבוע"
יום א' 08:00-09:00
לטופס הרשמה


שם החוגמרצה/יםמיקוםמועדים
התעמלות במרכז יום- יום א
קוקי דגן
יום א' 09:00-10:00
לטופס הרשמה


שם החוגמרצה/יםמיקוםמועדים
התעמלות בשיטת פאולה א
צפורה בן צבי
יום א' 09:10-10:10
לטופס הרשמה


שם החוגמרצה/יםמיקוםמועדים
התעמלות במים בבריכה טיפולית בקבוצות קטנות
יום א' 09:20-10:20
לטופס הרשמה


שם החוגמרצה/יםמיקוםמועדים
מודעות גופנית,על כסאות
קוקי דגן
יום ב' 09:10-10:10
לטופס הרשמה


שם החוגמרצה/יםמיקוםמועדים
שיאצו משולב
גדעון ברוידא
יום ב' 09:10-10:20
לטופס הרשמה


שם החוגמרצה/יםמיקוםמועדים
הידרותרפיה- התעמלות במים
אפרת פורת מורג
יום ב' 09:10-10:45
לטופס הרשמה


שם החוגמרצה/יםמיקוםמועדים
התעמלות במרכז יום -יום ג
קוקי דגן
יום ג' 09:00-10:00
לטופס הרשמה


שם החוגמרצה/יםמיקוםמועדים
התעמלות בריאותית 1
ענת מונדר- פיזיוטרפיסטית
יום ג' 09:15-10:00
לטופס הרשמה


שם החוגמרצה/יםמיקוםמועדים
התעמלות במים בבריכה טיפולית בקבוצות קטנות- ג
יום ג' 09:20-10:20
לטופס הרשמה


שם החוגמרצה/יםמיקוםמועדים
התעמלות במרכז יום - יום ד
קוקי דגן
יום ד' 09:00-10:00
לטופס הרשמה


שם החוגמרצה/יםמיקוםמועדים
פילאטיס 1
רוית זוהר לנאל
יום ד' 09:10-9:55
לטופס הרשמה


שם החוגמרצה/יםמיקוםמועדים
אימון בשיטת השאי-הון
לירן גרינבאום
יום ה' 09:10-10:10
לטופס הרשמה


שם החוגמרצה/יםמיקוםמועדים
שיפור היכולת התנועתית (על כסאות)
גליה וגמן
יום ה' 09:10-10:00
לטופס הרשמה


שם החוגמרצה/יםמיקוםמועדים
לנוע עם הרגש
אורלי סלע- מדריכת ריקוד ותנועה.
יום ה' 09:10-12:15
לטופס הרשמה


שם החוגמרצה/יםמיקוםמועדים
התעמלות במים בבריכה טיפולית בקבוצות קטנות-יחמישי
יום ה' 09:20-10:20
לטופס הרשמה


שם החוגמרצה/יםמיקוםמועדים
הנעה והנאה בריאותית
גליה וגמן
יום ה' 10:40-11:25
לטופס הרשמה


שם החוגמרצה/יםמיקוםמועדים
התעמלות בשיטת פלדנקרייז
גליה וגמן
יום ה' 11:30-12:15
לטופס הרשמה