תוכניות ספטמבר

דף הבית (10/08/2020 08:41)
דורות בגלבוע ב-

       תוכנית חודש ספטמבר  ב"דורות בגלבוע"  - שבועיים של סדרות מנצחות!!

 

        ראשון- 6.9, 13.9

        שני – 7.9, 14.9

     שלישי-8.9, 15.9 (22.9)

           רביעי- 9.9, 16.9

הרצאות

9:10-10:35    

                     

                         

___________________

                     

10:50-12:15

 

                     

 

 

*אמיל זולא - חייו ויצירתו

        ד"ר ירדנה דגן

 

*חז"ל לדורותיהם ותורתם בקוראן

     איני עבאדי

 

 

* מהפכת החקלאות

    ד"ר אברי בר-צור

*המורדת- צפייה בארבעת פרקי הסדרה המדוברת והמעוטרת בפרסים.

 

-------------------------------------

*אידיש- כל העולם במה!!

 שיחה בשילוב שירה.

      מירי רגנדופר

*עולם הסתרים של הקולונע

       אמיר תומשוב

 

*סוגיות גיאוגרפיות של א"י

    מורן גלאון

--------------------

*הרצל- האיש והגותו

    אבשלום בן-צבי

 

*פרשיות שהסעירו.

      משה אלעד

*אישה לבד במוזמביק-מסע אישי

  מרצה: רונית כרמלי

*פרשות בטחוניות

    משה אלעד

אמנות ויצירה

9:10-11:30

 

 

*סדנת אמנות משולבת

    חיה עטר

*סריגת אצבעות

  לולי גוטמן

גרפיטי ואמנות רחוב

    תום וסרמן

*סדנת עבודה עם/על

   ספרים ישנים

        תום וסרמן

טיולים

 

 

*טיול סליחות ביפו- 22.9

  אחה"צ – ערב

   בהדרכת: דליה שוטלנד

 

פעילות גופנית

8:00-9:00

 

 

 

 

*התעמלות בריאותית משולבת

    נירית כוכבי

 

 

 

 

*התעמלות בריאותית משולבת

    מנחה: נירית כוכבי

9:10-10:10

 

 

*התעמלות על כסאות

    גליה וגמן___________

*שאי –און- לירן גרינבאום

*התעמלות פלדנקרייז

    גליה וגמן

*התעמלות על כסאות

   קוקי דגן

 

­­------------------------------------------------

*התעמלות על מזרונים

    קוקי דגן

*התעמלות על כסאות

    קוקי דגן

______________

*התעמלות על מזרונים

    קוקי דגן

*פילאטיס  (א)

    רווית זוהר

_______________

*פילטיס (ב)

   רווית זוהר

10:50-11:50

19:30-20:30

*50+ שומרים על כושר

    נירית כוכבי

 

 

*50+ שומרים על כושר

    נירית כוכבי

 

 

חדר הכושר- פתוח בימים א'-ה' לפנה"צ/א'-ג' אחה"צ          /דורות בגלבוע- 6421050

 

                                          מפגשי קיץ ב"דורות בגלבוע" – 2020

 

 

בחודשי הקיץ –יתקיימו במרכז "דורות בגלבוע" תוכניות ייחודיות מונחות ע"י מיטב המרצים, המנחים והמדריכים .

                  פעילות גופנית/פעילות אומנותית/חוגים סדנאיים/הרצאות,

התוכניות התנאים ומספר המשתתפים בכ"א מההרצאות והסדנאות השונות (ככל שיידרשו) יותאמו לכללים הנדרשים ע"י משרד הבריאות .

ההרצאות יתקיימו רק באולם הגדול . במידה שלא ניתן יהיה לקיים באולם, נקיים מפגשי "זום"

באתר "דורות בגלבוע" . קיימת אפשרות להרשם מראש להרצאות ב"זום".

                 חשוב:  הגעה עצמית (אם יתאפשר – נפעיל הסעות מאורגנות)

 

                                                ספטמבר  ב"דורות בגלבוע"

**********************************************************************

ימים: ראשון עד חמישי , בין השעות:12:00 /9:00-10:30/11:30

 

אמיל זולא

מנחה : ד"ר ירדנה דגן

חייו ויצירתו של אמיל זולא : מילדות בפרובנס ועד ה"אני מאשים"

מועד: יום ראשון    תאריך:  6.9.2020   שעה: 9:10-10:35     

 

אשה לבד במוזמביק

מרצה: רונית כרמלי

מסעה האישי של רונית למוזמביק.

מועד: יום ראשון    תאריך:  6.9.2020   שעה: 10:50-12:15    

 

פרשיות שהסעירו את ישראל

                                                        מנחה: ד"ר משה אלעד (אל"מ במיל)

                    לבנון – תמונת מצב

מועד: יום ראשון    תאריך:  13.9.2020   שעה: 9:10-10:35

 

  פרשות בטחוניות

                                                        מנחה: ד"ר משה אלעד (אל"מ במיל)

             פרשת בית המכס העליון

מועד: יום ראשון    תאריך:  13.9.2020   שעה: 10:50-12:15

 

סדנת אמנות משולבת

מנחה: חיה עטר

*יצירת כרטיסי ברכה לחג.

*יצירת מחזיקי מפתחות מחרוזי עץ.

יצירתי! מיוחד! חוויתי!                               תוצרים ייחודיים!

עלות החומרים- ע"ח המשתתף.

מועד: ימי ראשון     תאריכים: 6.9, 13.9    שעה: 9:10-12:00  

 

שאי -הון

מנחה: לירן גרינבאום

התנסות באימון  המבוסס על טכניקות מעולם אומנויות הלחימה.

 מועד: ימי ראשון     תאריכים: 6.9, 13.9    שעה: 9:10-10:10  

 

שיפור היכולת התנועתית (על כיסאות)

                                                             מנחה: גליה וגמן

הגמשת מפרקים ושרירים , הגדלת טווחי תנועה, חיזוק שריר ועצם, תירגול שיווי משקל, נשימה ושיחרור.

מועד: ימי ראשון     תאריכים: 6.9, 13.9    שעה: 9:10-10:10  

 

                                               התעמלות בשיטת פלדנקרייז (על מזרונים) 

                                                        מנחה: גליה וגמן

שיכלול ושיפור היכולת בשיטת פלדנקרייז .

מועד: ימי ראשון     תאריכים: 6.9, 13.9    שעה: 10:50-11:50

 

                                                          חז"ל לדורותיהם

                                                          מנחה : איני עבאדי –מזרחן, אל"מ (מיל)

חז"ל לדורותיהם ותורותיהם בקוראן: קנאים, אמוראיים , המשנה והתלמוד.

מועד: ימי שני     תאריכים: 7.9, 14.9           שעה: 9:10-10:35   

 

מהפכת החקלאות

מנחה: ד"ר  אברי בן צור

מהפכות החקלאות הקדומה, ההתפתחויות הדרמטיות במאה ה-21.

מועד: יום שני      תאריכים: 7.9, 14.9        שעה: 10:50-12:15     

 

                                                      סריגת אצבעות

                                                          מנחה: לולי גוטמן

סריגת כרית עגולה ללא מסרגה.    נסרוג בעזרת אצבעות הידים כרית עגולה משרוכי טריקו- פוליגון.

אין צורך בנסיון בסריגה.

יש להביא כרית נוי קטנה עגולה או מרובעת (איקא)

*עלות החומרים ע"ח המשתתף.

מועד: יום שני     תאריכים: 7.9, 14.9         שעה:   9:10-12:00  

 

מודעות גופנית על כסאות

מנחה: יהודית (קוקי) דגן

פיתוח מודעות לגופנו בתנועה ובמנוחה , עפ"י היכולת האישית ההולכת ומשתכללת . הפעילות מתבצעת על כסאות.

מועד: יום שני     תאריכים: 7.9, 14.9         שעה:   9:10-10:10  

 

מודעות גופנית על מזרונים

מנחה: יהודית (קוקי) דגן

פיתוח מודעות לגופנו בתנועה ובמנוחה , עפ"י היכולת האישית ההולכת ומשתכללת . הפעילות מתבצעת על מזרונים

מועד: יום שני     תאריכים: 7.9, 14.9         שעה:  10:50-11:50    

" המורדת  "

צפייה בארבעת פרקי הסדרה המדוברת בארץ ובעולם.

צעירה חרדית מברוקלין נימלטת לברלין. מבוסס על סיפור אמיתי.

מועד: יום שלישי           תאריכים: 8.9 , 15.9      שעה: 9:10-10:35  

 

                                                                גרפיטי ואמנות רחוב

                                                                  מנחה: תום וסרמן

סדנת יצירה מרתקת המשולבת גרפיטי ואמנות רחוב.  

בכל מפגש: הרצאת רקע- מבוא ולאחריה – יצירה בטכניקות הנילמדות.

מועד: יום שלישי           תאריכים: 8.9 , 15.9      שעה: 9:10-11.30

 

אידיש- כל העולם במה !

מנחה: מירי רגנדורפר

 

שיחה בשילוב ספרות ושירה, בהנחיית שחקנית וזמרת תיאטרון ביידיש שפיל.

מועד: יום שלישי           תאריכים: 8.9 , 15.9       שעה: 10:50-12:10  

 

מודעות גופנית על כסאות

מנחה: יהודית (קוקי) דגן

פיתוח מודעות לגופנו בתנועה ובמנוחה , עפ"י היכולת האישית ההולכת ומשתכללת . הפעילות מתבצעת על כסאות.

מועד: יום שלישי     תאריכים: 8.9, 15.9        שעה:   9:10-10:10  

 

מודעות גופנית על מזרונים

מנחה: יהודית (קוקי) דגן

פיתוח מודעות לגופנו בתנועה ובמנוחה , עפ"י היכולת האישית ההולכת ומשתכללת . הפעילות מתבצעת על מזרונים

מועד: יום שלישי     תאריכים: 8.9, 15.9      שעה:  10:50-11:50

 

עולם הסתרים של הקולנוע

מנחה: אמיר תומשוב

מועד:  יום רביעי            תאריכים: 9.9 , 16.9        שעה: 9:10-10:35

 

סוגיות גיאוגרפיות של א"י

מנחה:  מורן גלאון-דוקטורנט להיסטוריה של א"י

*איך נקבעו גבולות מדינת ישראל?

*איך הפכה הכנרת לאגם לאומי?

 מועד: יום רביעי               תאריכים: 9.9 , 16.9       שעה:  9:10-10:35  

 

הרצל- האיש והגותו – כפי שלא הכרנו

מנחה: אבשלום בן צבי , תואר II  בהיסטוריה של עם ישראל , מכון "שיטים"

*פלשתינא או ארגנטינה , ולמה לא אוגנדה ?

*שבעה כוכבי זהב- על החזון הכלכלי –חברתי המושכח של הרצל.

מועד: יום רביעי                תאריכים: 9.9 , 16.9        שעה: 10:50-12:15

 

 

 

                                                              עבודה עם/על ספרים ישנים

                                                                מנחה: תום וסרמן –אמנית ויוצרת

שיח פתוח , הצגת דוגמאות של אמנויות שעובדות עם ספרים, וסדנת עבודה:

*דפוס ע"ג דפוס- הדפסה ידנית על גבי דפי ספרים.

*רישום וציור על ספר-כל האתגרים המעניינים שבציור על משטח רווי באינפורמציה.

מועד: יום רביעי                תאריכים: 9.9 , 16.9        שעה: 10:50-12:15

 

                                                                   פילאטיס

                                                                    מנחה: רוית זוהר-לנאל

החזרת התנועה הטבעית של השרירים והאיברים לגוף, תוך שימת לב לנשימה מלאה, ריכוז , הארכת טווח

תנועת מפרקים וחיזוק כללי של הגוף.

מועד: יום רביעי                  תאריכים: 9.9 , 16.9      שעה:9:15-10:15           

         יום  רביעי                                                           שעה:  10:50-11:50          

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

*תשלום  בסך   75 ₪   לסדרה בת 2 מפגשים. / 40 ₪ בהרשמה מראש לסדרת הרצאות ב"זום"

   *תשלום בסך 200 ₪  מקנה השתתפות בכל הסדרות עפ"י בחירה אישית.

·    תשלום לפגישה בודדת : 45 ₪

·    אם יתאפשר-איסוף מהישובים בשעה 8:20 ( עפ"י הרשמה מוקדמת)

·    לחילופין הגעה עצמית.

ההרשמה לתכנית ספטמבר במשרדי "דורות בגלבוע" טל:    6421050  עד 28.8.2020

דוא"ל:[email protected]

www.dorot-bagilboa.org.il באתר

 

עוד מהמיטב ב"דורות בגלבוע"

חדר הכושר -  פתוח לאורך כל חודשי הקיץ.

מספרה וטיפוח כף היד והרגל - יעמדו לשירותכם בחודש אוגוסט ( בתאום מראש) בין השעות:   9.00-12.00

                                       ********************************************

      נשמח לפגוש את כולכם

מרים ורד

וצוות "דורות בגלבוע"