תוכנית חודש יולי ב"דורות בגלבוע" מעודכנת -סדרות מנצחות!!

דף הבית (01/07/2020 22:25)
שמש

         

                                                                                 תוכנית חודש יולי ב"דורות בגלבוע"  - סדרות מנצחות!!

 

        ראשון

               שני

        שלישי

           רביעי

           חמישי

הרצאות

9:00-10:25

 

___________________

 

10:35-12:00

*אירועים ופרשיות בתולדות ארץ-ישראל.

מנחה: מורן גלאון

________________

*הזמנה לקוקטייל

מנחה : ד"ר ירדנה דגן

*בעקבות בנאים וחולמים

מנחה: ד"ר שלי אן פלג

_________________

*סדרה מוזיקלית

ד"ר מוטי אדלר

*הסטוריה ואקטואליה

  מנחה: עמוס דותן

 

_________________

9:00-11:30

*לצחוק וללמוד מ"שיטת קומינסקי".מנחה: עינת פורת-עמוס

*שיר השירים-שירת אהבה

מנחה: הדס עטיה-פרידמן

________________

*מבט לעבר- חקר פרשיות הסטוריות

מנחה: אברהם בן מאיר

*סדרה קולנועית- ממיטב סרטי הקולנוע העכשוויים.

מנחה: אמיר תומשוב

9:00-11:30

_____________________

 

אמנות ויצירה

9:00-11:30

____________________

 

11:30-14:00

*ציור על חלוקי נחל

מנחה: חיה עטר

סדנת פסיפס מתקדמים  

מנחה: חיה עטר

__________________

סדנת פסיפס -מתחילים

מנחה: חיה עטר

* סדנת מיקס מדיה וקולאז'

מנחה: ריקה רוסו-סינה

 

*סדנת קרמיקה

מנחה: ענת בן שמעון

 

*סדנת "סודות הזן טנגל"

מנחה: ריקה רוסו-סינה

 

חוגים סדנאיים

 

9:00/10:30/11:00/11:30

*רישום בהשראת אמני מופת- מנחה : ד"ר ברכה אלחסיד-גרומר

___________________

*שימוש חכם בסמרטפון

  מנחה: שושנה גנז

*אנגלית- דרך שירים, סיפורים,אתגרים וחוויות.

 

מנחה: פיליפה סיגל

*אינסטגרם- הרשת החברתית לחובבי צילום.

מנחה: שושנה גנז

 

 

פעילות גופנית

9:00-10:00/10:30

 

 

 

________________

 

10:30-11:30/12:00

*"סדנת מחזוריות האישה".

מנחה :רווית זוהר-לנאל

 

 

_________________

 

*מודעות גופנית –על כיסאות

מנחה: קוקי דגן

­­------------------------------------------------

*"לנוע, לרקוד לחיות"

   מנחה: אורלי סלע

__________________

*מודעות גופנית-על מזרונים

מנחה: קוקי דגן

 

*התעמלות בריאותית (א)

מנחה: ענת מונדר-פיזיוטרפיסטית

 

 

________________

*התעמלות בריאותית (ב)

מנחה: ענת מונדר -פיזיוטרפיסטית

*פילאטיס (א)

מנחה: רווית זוהר-לנאל

 

 

 

________________

*סדרת רצפת האגן

מנחה: רווית זוהר-לנאל

*שאי-הון

מנחה: לירן גרינבאום

----------------------------------------------

*שיפור היכולת על כסאות

מנחה: גליה וגמן

 

__________________

 

*התעמלות פלדנקרייז

מנחה: גליה וגמן

 

חדר הכושר- פתוח בימים א'-ה' לפנה"צ ואחה"צ                                         *ההרשמה באתר עמותת  דורות בגלבוע/דורות בגלבוע- 6421050