יום א' בוקר

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ברידג' לממשיכים(אבD23)
מיכאל פאר
09:10 - 10:35

יום א' בוקר

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
האיטלקיות היפות Le belle citta' italiane(אבD13)
ד"ר ירדנה דגן
09:10 - 10:35

יום א' בוקר

C- דורות מתעמלים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
הליכה נורדית מתקדמים 1(אבC112)
חיותה עזגד.
נירית כוכבי- רכזת פעילות גופנית ב"דורות בגלבוע"
08:00 - 09:00

יום א' בוקר

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
הצד האפל של החיים(אבD11)
ד"ר אבי זלבה-קצין משטרה בכיר לשעבר.מומחה למניעת פשיעה, התנהגות אנושית, זוגיות והגיל השלישי.
09:10 - 10:35

יום א' בוקר

C- דורות מתעמלים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות במים בבריכה טיפולית בקבוצות קטנות(אבC115) 09:20 - 10:20

יום א' בוקר

C- דורות מתעמלים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות במרכז יום- יום א(אבC125)
קוקי דגן
09:00 - 10:00

יום א' בוקר

C- דורות מתעמלים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות בשיטת פאולה א(אבC17)
צפורה בן צבי
09:10 - 10:10

יום א' בוקר

C- דורות מתעמלים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות בשיטת פאולה ב(אבC18)
צפורה בן צבי
10:50 - 11:50

יום א' בוקר

B- אמנות ,תרבות, מלאכות ויצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
חוג מוזאיקה (פסיפס) ממשיכים(אבB53)
עטר חיה- אומנית ויוצרת, בעלת ניסיון רב בעשייה אומנותית ,עיצוב ופיתוח טכניקות עבודה
09:30 - 12:00

יום א' בוקר

H מוזיקה, נגינה, רקוד וקולנוע
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
חוויה מהסרטים- הרצאות קולנוע שנוגעות בחיים(אבH10)
ענת שפרן אור
09:10 - 10:30

יום א' בוקר

B- אמנות ,תרבות, מלאכות ויצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
טלאים- סדנת יצירה בבד(אבB20)
אנה שפר
09:30 - 12:00

יום א' בוקר

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
כלכלת ישראל(אבD14)
אמנון יעקובי-
09:10 - 10:35

יום א' בוקר

B- אמנות ,תרבות, מלאכות ויצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
סדנת אמנות רב-תחומית מגוונת(גבB61)
עטר חיה- אומנית ויוצרת, בעלת ניסיון רב בעשייה אומנותית ,עיצוב ופיתוח טכניקות עבודה
08:00 - 10:30

יום א' בוקר

H מוזיקה, נגינה, רקוד וקולנוע
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
עולם הקולנוע- צפייה מונחית בסרטי קולנוע(אבH15)
עופר קדר
09:10 - 12:15

יום א' בוקר

H מוזיקה, נגינה, רקוד וקולנוע
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
על היופי המוזיקאלי(אבH5)
ד"ר מוטי אדלר
09:10 - 10:35

יום א' בוקר

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פרשיות שהסעירו את מדינת ישראל(אב3D)
ד"ר אל"מ (מיל) משה אלעד
09:10 - 10:35

יום א' בוקר

B- אמנות ,תרבות, מלאכות ויצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ציור- סדנת אמן(אבB27)
נעם רבינוביץ
09:30 - 12:00

יום א' בוקר

E- ישומי מחשב וצילום
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
צילום בסלולרי :מעיבוד תמונות ועד האינסטגרם(אבE19)
שושנה גנז
09:10 - 12:15

יום א' בוקר

B- אמנות ,תרבות, מלאכות ויצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
רקמה יצירתית-1+2(אבB25)
בשמת יבלונק
דורות בגלבוע 09:30 - 12:00

יום א' בוקר

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
תשפ-רואים עולם : איראן האחרת, היבשת השחורה, תרבויות עולם ומסעות מעצבי תודעה(אב1D)
זוהר נבון
יורם פורת
טל רשף
דורות בגלבוע 09:10 - 10:35

יום א' צהריים

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
"החיים- לא מה שחשבת"- סדרת ידע ואופטימיות(אצD12)
ד"ר אבי זלבה-קצין משטרה בכיר לשעבר.מומחה למניעת פשיעה, התנהגות אנושית, זוגיות והגיל השלישי.
10:50 - 12:15

יום א' צהריים

B- אמנות ,תרבות, מלאכות ויצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
האם עיצוב מעצב תודעה?(אצB8)
ד"ר ברכה אל חסיד גרומר
10:50 - 12:15

יום א' צהריים

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
החברה החרדית והדתית-לאומית בישראל(אצD9)
אשר סוזין.
10:50 - 12:15

יום א' צהריים

B- אמנות ,תרבות, מלאכות ויצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
חוג מוזאיקה (פסיפס) מתחילים(אצB54)
עטר חיה- אומנית ויוצרת, בעלת ניסיון רב בעשייה אומנותית ,עיצוב ופיתוח טכניקות עבודה
12:00 - 14:30

יום א' צהריים

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
חכמת נשים(אצD27)
רונית ליפניק
10:50 - 12:15

יום א' צהריים

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מבט מבפנים על עולם הצללים החשאי- מבצעי(אצD7)
סער קדמון-
10:50 - 12:15

יום א' צהריים

H מוזיקה, נגינה, רקוד וקולנוע
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מי אתה שיר עברי(אצH6)
ד"ר מוטי אדלר
10:50 - 12:15

יום א' צהריים

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פרשיות ושירים(אצ4D)
ד"ר אל"מ (מיל) משה אלעד
10:50 - 12:15

יום א' צהריים

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
רואים עולם - מגוון(אצ2D)
רון ברק
ד"ר ירדנה דגן
זוהר נבון
10:50 - 12:15

יום א' אחר צהריים

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
אקטואליה משפטית- "משחקי הכס"(אעD31)
עו"ד עידן אבוהב
17:00 - 18:30

יום א' אחר צהריים

B- אמנות ,תרבות, מלאכות ויצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ציור- רישום וצבע(אעB29)
נעם רבינוביץ
17:00 - 19:00

יום א' אחר צהריים

E- ישומי מחשב וצילום
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
תוכנית עריכה ומצגות(אעE33)
שגיא מורן- צלם מקצועי ומדריך צילום
17:00 - 19:00

יום א' ערב

H מוזיקה, נגינה, רקוד וקולנוע
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ביודנסה- ריקוד החיים(אעH32)
אפרת ארגמן
17:00 - 19:00

יום א' ערב

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
יוזמים עסק- גימלאים בונים עסקים(אעD124)
קרן תמיר
17:00 - 20:00

יום ב' בוקר

F גוף-נפש-,זכרון וחשיבה,ריפוי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
NLP - מודל תקשורת למצוינות אישית ובין אישית- מתחילים(בבF44)
אורלי קין - M.A בביולוגיה , בעלת הסמכה NLP Trainer
09:10 - 10:35

יום ב' בוקר

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
האיסלאם כדת, תרבות והוויה(בבD34)
איני עבאדי- מזרחן, אל"מ בדימוס
09:10 - 10:35

יום ב' בוקר

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
הארכאולוגיה, המקורות הכתובים והזיקה ביניהם: סמינר לומד. חדש! חדשני!(בבD35)
ד"ר יעל ארנון
09:10 - 10:35

יום ב' בוקר

H מוזיקה, נגינה, רקוד וקולנוע
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
הבה ננגן-לימוד הנגינה בחלילית-ממשיכים(בבH47)
צלילה לקס - מורה למוזיקה,מנצחת מקהלות ותזמורת
09:10 - 10:35

יום ב' בוקר

H מוזיקה, נגינה, רקוד וקולנוע
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
הבה ננגן-לימוד הנגינה בחלילית-ממשיכים(בבH48)
צלילה לקס - מורה למוזיקה,מנצחת מקהלות ותזמורת
09:10 - 10:35

יום ב' בוקר

C- דורות מתעמלים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
הידרותרפיה- התעמלות במים(בבC50)
אפרת פורת מורג
09:10 - 10:45

יום ב' בוקר

E- ישומי מחשב וצילום
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
הנרטיב בצילום ככלי להתבוננות מעמיקה על הצלם וסביבת עבודתו(בבE51)
רענן קוסוביץ
09:10 - 12:10

יום ב' בוקר

B- אמנות ,תרבות, מלאכות ויצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
חוג תכשיטנות למתקדמים(בבB21)
לולי גוטמן
09:15 - 12:00

יום ב' בוקר

H מוזיקה, נגינה, רקוד וקולנוע
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
לנוע, לרקוד, לחיות(בבH46)
אורלי סלע- מדריכת ריקוד ותנועה.
09:10 - 10:10

יום ב' בוקר

C- דורות מתעמלים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מודעות גופנית,על כסאות(בבC38)
קוקי דגן
09:10 - 10:10

יום ב' בוקר

F גוף-נפש-,זכרון וחשיבה,ריפוי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מתנות התבונה התחדשות, משמעות ותשוקה(בבF37)
עינת פורת עמוס – עו"ס, M.A בגרונטולוגיה, מנחת קבוצות, בעלת נסיון רב ומגוון בליווי תהליכים אישיים, קהילתיים וארגוניים בתחומי הגימלאות הצעירה.
09:10 - 12:15

יום ב' בוקר

B- אמנות ,תרבות, מלאכות ויצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ציור על אריחים(בבB42)
מיקי טויז
09:30 - 12:00

יום ב' בוקר

C- דורות מתעמלים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
שיאצו משולב(בבC41)
גדעון ברוידא
09:10 - 10:20

יום ב' צהריים

F גוף-נפש-,זכרון וחשיבה,ריפוי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
NLP -מודל תקשורת למצויינות אישית ובין אישית – ממשיכים (שנה ב'ג)(בצF45)
אורלי קין - M.A בביולוגיה , בעלת הסמכה NLP Trainer
10:50 - 12:15

יום ב' צהריים

B- אמנות ,תרבות, מלאכות ויצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
חוג צורפות למתקדמים(בצB22)
לולי גוטמן
12:00 - 15:00

יום ב' צהריים

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ירושלים מאז ומעולם(בצD36)
ד"ר יעל ארנון
10:50 - 12:15

יום ב' צהריים

H מוזיקה, נגינה, רקוד וקולנוע
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
לשיר בצוותא(בצH43) 10:50 - 12:15

יום ב' צהריים

C- דורות מתעמלים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מודעות גופנית-על מזרונים(בצC39)
קוקי דגן
10:40 - 11:25

יום ב' צהריים

C- דורות מתעמלים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מודעות גופנית-על מזרונים(בצC40)
קוקי דגן
11:30 - 12:15

יום ב' צהריים

F גוף-נפש-,זכרון וחשיבה,ריפוי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קבוצת שיח לניצולי שואה(בצF52)
דגנית ליפניק
10:50 - 11:50

יום ג' בוקר

E- ישומי מחשב וצילום
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
"בזווית- אחרת"- קבוצת צילום(גבE68)
שושנה גנז
09:10 - 12:15

יום ג' בוקר

B- אמנות ,תרבות, מלאכות ויצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
"רוח וחומר"-לחקור ולגלות את האמן שבפנים(גבB62)
ריקה רוסו סינה - אמנית רב תחומית
09:10 - 12:15

יום ג' בוקר

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
אני אתה והפרשה(גבD57)
קובי וייס
09:10 - 10:35

יום ג' בוקר

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
היסטוריה ואקטואליה(גבD55)
עמוס דותן
09:10 - 10:35

יום ג' בוקר

C- דורות מתעמלים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
הליכה נורדית מתחילים 3(גבC114)
חיותה עזגד.
09:15 - 10:15

יום ג' בוקר

C- דורות מתעמלים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
הליכה נורדית מתקדמים 2(גבC113)
חיותה עזגד.
נירית כוכבי- רכזת פעילות גופנית ב"דורות בגלבוע"
08:00 - 09:00

יום ג' בוקר

C- דורות מתעמלים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות במרכז יום -יום ג(גבC126)
קוקי דגן
09:00 - 10:00

יום ג' בוקר

C- דורות מתעמלים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות בריאותית 1(גבC65)
ענת מונדר- פיזיוטרפיסטית
09:15 - 10:00

יום ג' בוקר

C- דורות מתעמלים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות בריאותית 2(גבC66)
ענת מונדר- פיזיוטרפיסטית
10:40 - 11:25

יום ג' בוקר

B- אמנות ,תרבות, מלאכות ויצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קרמיקה(גבB63)
ענת בן שמעון
09:30 - 12:00

יום ג' בוקר

B- אמנות ,תרבות, מלאכות ויצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
רקמה יצירתית(גבB26)
בשמת יבלונק
דורות בגלבוע 09:30 - 12:00

יום ג' בוקר

F גוף-נפש-,זכרון וחשיבה,ריפוי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
שנג זן צ'י קונג(גבF69)
רותי פורת
09:10 - 10:35

יום ג' צהריים

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
גיבורי תרבות יהודית בעת החדשה(גצD58)
קובי וייס
10:50 - 12:15

יום ג' צהריים

C- דורות מתעמלים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות בריאותית 3(גצC67)
ענת מונדר- פיזיוטרפיסטית
11:30 - 12:15

יום ג' צהריים

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מבט לעבר(גצD60)
אברהם בן מאיר- דוקטורנט להיסטוריה , לימודי א"י
10:50 - 12:15

יום ג' צהריים

H מוזיקה, נגינה, רקוד וקולנוע
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מוסיקה חובקת עולם(גצH59)
אוכמא שפרן
10:50 - 12:15

יום ג' צהריים

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מיקרא:סיפורי יוסף(גצD56)
הדס עטיה פרידמן
10:50 - 12:15

יום ג' צהריים

A שפות, כתיבה ותיעוד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
שפה ערבית מדוברת, תרבות ומנהגים – ממשיכים(גצA70)
פתחי מסאלחה
10:50 - 12:15

יום ג' אחר צהריים

F גוף-נפש-,זכרון וחשיבה,ריפוי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קורס בניסים(געF75)
אורי לנגליב-
17:00 - 18:30

יום ג' אחר צהריים

F גוף-נפש-,זכרון וחשיבה,ריפוי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ריפוי כאורח חיים(געF76)
אורי לנגליב-
17:00 - 19:00

יום ג' אחר צהריים

F גוף-נפש-,זכרון וחשיבה,ריפוי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
תרגול ולימוד מיינדפולנס-(קשיבות)(געF78)
ענבל ארגמן ויידנפלד
17:00 - 18:30

יום ג' ערב

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
"לחשוב כמו חוקר"- סודות מחדר החקירות(געD77)
סא"ל (מיל.) צביקה קרוכמל
17:00 - 18:30

יום ג' ערב

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
. אנשים שעשו היסטוריה מתוך החשיכה 1939-1945(געD74)
משה חרמץ
17:00 - 18:30

יום ג' ערב

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פתחי מסאלחה מארח(געD79)
פתחי מסאלחה
17:00 - 18:30

יום ג' ערב

E- ישומי מחשב וצילום
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קורס סמארטפונים ומחשבי טאבלט – מתחילים(געE73)
סימונה צליק- חברת טכנו מ.א.ג.
17:00 - 18:30

יום ג' ערב

E- ישומי מחשב וצילום
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קורס סמארטפונים ומחשבי טאבלט – מתחילים + מתקדמים(געE72)
סימונה צליק- חברת טכנו מ.א.ג.
17:00 - 18:30

יום ד' בוקר

F גוף-נפש-,זכרון וחשיבה,ריפוי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
NLP -מודל תקשורת אישית ובין אישית- למתקדמים(דבF86)
אורלי קין - M.A בביולוגיה , בעלת הסמכה NLP Trainer
09:10 - 12:15

יום ד' בוקר

A שפות, כתיבה ותיעוד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
אנגלית מדוברת לממשיכים(דבA87)
פיליפה סיגל
09:10 - 10:35

יום ד' בוקר

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ברידג מועדון מתקדמים(דבD24)
דני בן-דוד
09:15 - 12:00

יום ד' בוקר

C- דורות מתעמלים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות במרכז יום - יום ד(דבC127)
קוקי דגן
09:00 - 10:00

יום ד' בוקר

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ללמוד תנ"ך בעיניים עכשוויות(דבD80)
הדס עטיה פרידמן
09:10 - 10:30

יום ד' בוקר

E- ישומי מחשב וצילום
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
עדות מצולמת -צילום ניצולי שואה.(דבE88)
שושנה גנז
09:10 - 10:35

יום ד' בוקר

C- דורות מתעמלים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פילאטיס 1(דבC91)
רוית זוהר לנאל
09:10 - 9:55

יום ד' בוקר

C- דורות מתעמלים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פילאטיס 2(דבC92)
רוית זוהר לנאל
10:00 - 10:45

יום ד' בוקר

B- אמנות ,תרבות, מלאכות ויצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פיסול ועיצוב בעיסת נייר(דבB93)
נידיה קליין
09:10 - 12:00

יום ד' בוקר

B- אמנות ,תרבות, מלאכות ויצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קליעת סלים(דבB94)
מירב ברדה
09:15 - 12:00

יום ד' בוקר

B- אמנות ,תרבות, מלאכות ויצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קרמיקה(דבB64)
ענת בן שמעון
09:30 - 12:00

יום ד' בוקר

H מוזיקה, נגינה, רקוד וקולנוע
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
שפת הסתרים של אמנות הקולנוע(דבH81)
אמיר תומשוב
09:10 - 10:35

יום ד' צהריים

D- חוגים שכדאי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
הסטוריה בהיבט רב-תחומי(דצD82)
מורן גל-און – חוקר הגליל והסטוריון
ד"ר שלי-אן פלג,
אסף לשם
10:50 - 12:15

יום ד' צהריים

F גוף-נפש-,זכרון וחשיבה,ריפוי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
יוגה(דצF90)
מיכל פלד
11:00 - 12:00

יום ד' צהריים

F גוף-נפש-,זכרון וחשיבה,ריפוי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
נפלאות המוח האנושי(דצF85)
ד"ר אפרת זלוטניק-
10:50 - 12:15

יום ד' צהריים

B- אמנות ,תרבות, מלאכות ויצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פגישה לאין קץ(דצB83)
שלומית מילמן
10:50 - 12:15

יום ד' צהריים

B- אמנות ,תרבות, מלאכות ויצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
תולדות התרבות האנושית(דצB84)
אמיר תומשוב
10:50 - 12:15

יום ה'

F גוף-נפש-,זכרון וחשיבה,ריפוי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
. תנאים של חיבה סדנה לקרוב לבבות ביננו לבין ילדינו-בוטלה(הבF89)
דפנה ברקת- פסיכולוגית.
09:30 - 11:30

יום ה' בוקר

F גוף-נפש-,זכרון וחשיבה,ריפוי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
"איפה אני בסיפור הזה"(הבF118)
 הדס הלוי הייטנר –
09:10 - 10:35

יום ה' בוקר

C- דורות מתעמלים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
אימון בשיטת השאי-הון(הבC100)
לירן גרינבאום
09:10 - 10:10

יום ה' בוקר

E- ישומי מחשב וצילום
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
בניית שפה צילומית, יצירת סדרה ופיתוח סגנון אישי: קורס צילום למתקדמים(הבE106)
שגיא מורן- צלם מקצועי ומדריך צילום
09:10 - 12:10

יום ה' בוקר

A שפות, כתיבה ותיעוד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
בקול טבעי - סדנת כתיבה יוצרת(הבA102)
טלי וייס-משוררת,
09:10 - 12:00

יום ה' בוקר

A שפות, כתיבה ותיעוד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
הסיפור שלך מרתק!- הכוח שבכתיבה(הבA103)
רזיה בן גוריון- סופרת, מטפלת, מרצה, מנחה סדנאות, מלווה כותבים
09:10 - 12:00

יום ה' בוקר

F גוף-נפש-,זכרון וחשיבה,ריפוי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
לימודי ימימה – מתקדמים(הבF107)
יעל תמיר
09:10 - 10:35

יום ה' בוקר

C- דורות מתעמלים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
לנוע עם הרגש(הבC119)
אורלי סלע- מדריכת ריקוד ותנועה.
09:10 - 12:15

יום ה' בוקר

B- אמנות ,תרבות, מלאכות ויצירה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ציור ורישום(הבB101)
דליה סילברמן
09:30 - 12:00

יום ה' בוקר

A שפות, כתיבה ותיעוד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
צרפתית – שפה ותרבות(הבA104)
אריה בן שמחון
09:10 - 10:35

יום ה' בוקר

C- דורות מתעמלים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
שיפור היכולת התנועתית (על כסאות)(הבC109)
גליה וגמן
09:10 - 10:00

יום ה' צהריים

C- דורות מתעמלים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
הנעה והנאה בריאותית(הצC110)
גליה וגמן
10:40 - 11:25

יום ה' צהריים

C- דורות מתעמלים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות בשיטת פלדנקרייז(הצC111)
גליה וגמן
11:30 - 12:15

יום ה' צהריים

F גוף-נפש-,זכרון וחשיבה,ריפוי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
כוחו של הטיפול העצמי(הצF99)
ד"ר אסתר אמיתי- נטורופתית רב תחומית
10:50 - 12:15

יום ה' צהריים

F גוף-נפש-,זכרון וחשיבה,ריפוי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
לימודי ימימה – מתחילים(הצF108)
יעל תמיר
10:50 - 12:15

יום ה' צהריים

F גוף-נפש-,זכרון וחשיבה,ריפוי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מוח וזיכרון- שימו לב לשינוי מפגש התאריך האחרון-יום חמישי 24.9.20 בשעה 10:30(הצF97)
ד"ר יוסי חלמיש - רופא, חוקר ומרצה במכון וייצמן
10:45 - 12:15

יום ה' צהריים

A שפות, כתיבה ותיעוד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ספרדית – שפה ותרבות(הצA105)
ברטה גולדשטיין
10:50 - 12:15